Kvėpavimo terapija

Asmeninė kvėpavimo terapija

Kvėpavimo terapija- tai gilus ir sąmoningas kvėpavimas, kuris gali
padėti išlaisvinti emocijas, sumažinti stresą bei įtampą, pagerinti fizinę
ir psichinę sveikatą.
Kvėpavimas gali atlikti svarbų vaidmenį išlaisvinant praeities traumas
ir įtampos taškus, suteikiant žmonėms galimybę pradėti naują
gyvenimo etapą, panašų į naujagimio gimimą.

Kvėpavimo terapija padeda giliai atsipalaiduoti.

  1. Dažnai mes savo kasdieniniame gyvenime neigiamas emocijas (sąmoningai arba nesąmoningai) slėpiame ar ignoruojame. Kvėpavimo terapija mums gali padėti pamatyti tai. Kvėpavimo terapija padeda atpažinti ir pamatyti ilgai užspaustas emocijas, kurios dažnai būna šakninė sunkumų ar fizininių negalavimų priežastimi.
  2. Kvėpavimo terapija tai gilus ir sąmoningas kvėpavimas, kuris padeda atsipalaiduoti ir atsiverti emocinėms patirtims. Intensyvus kvėpavimas gali paskatinti išleisti užblokuotas emocijas ir tai tampa galimybe išlaisvinti viduje kaupiamus jausmus.
  3. Kvėpavimo terapija gilina sąmoningumą.
  4. Kvėpavimo terapija gali padėti žmonėms kurti stipresnį ryšį su savo vidiniu pasauliu ir atpažinti savo tikrąjį “aš”.
  5. Giliai įsitraukiant į kvėpavimą, žmonės dažnai geba pamatyti save iš kitos pusės, atskleisti stipriąsias puses, keisti įpročius, įsitikinimus ar elgesį, kuris jiems jau nebetarnauja.
  6. Kvėpavimo terapija gali padėti išvengti emocinių patirčių atsikartojimo. Tos pačios situacijos pasimato kitu rakursu ir jos nebesukelia tokių sunkių reakcijų nei iki šiol.
  7. Būtina žinoti, kad ši terapija gali sukelti gilų emocinį atsivėrimą, todėl rekomenduojama ją praktikuoti pasirinkus patyrusį terapeutą, kuris gales lydėti Jus lydėti  viso procesu metu.
x

Užklausa