Apie mane

Su psichologija susidūriau jau paauglystėje, nuo to laiko ji mane patraukė. Pradėjau gilintis į save ir problemas, tad pasinėriau ir į studijas. Dabar mano misija padėti kitiems.

Dažnai manęs klausia, kaip tau neatsibodo psichologija ir nuolatinis knisimasis savyje. Aš manau ,kad toks gyvenimo kelias yra daug lengvesnis nei gyvenimas kančioje su neigiamomis būsenomis , kurios mūsų dažnai netenkina. Todėl vieniems tai atrodo sunkus kelias, o man jis atrodo daug lengvesnis nei pastarasis. Eidama šiuo keliu, aš renkuosi patirti lengvumą ir meilę sau bei aplinkai.

Eiti šiuo keliu nuspręndžiau kai gimė dukros. Ir ačiū Joms, nes supratau, kad jei eisiu senąja kryptimi, skaudės ne tik man, bet ir mano mylimiems žmonėms. Jis nėra lengvas, bet eidama juo aš patiriu gyvenimą ir jį jaučiu.

Savo darbe taikomus metodus pirma išbandau sau. Tai kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Todėl konsultavimo metu stengiuosi išeiti iš teorinių klišių ir dažnai konsultuoju remdamasi savo pajautimu.

Tikiu, kad mūsų kūnas ir protas yra visuma sąveikaujanti tarpusavyje ir ten kur esame dabar, mes pasąmoningai patys pasirinkome būti, todėl su klientais mokomės suprasti ko mus moko susidariusi situacija ir paversti ją kuru, kuris padėtų pajudėti iš to taško, kur esame užstrigę.

Domiuosi naujovėmis, bei įvairiomis psichoterapijos kryptimis. Esu integruotos kūno ir judesio terapijos (IBMT) praktikantė. Savo darbe taikau dėmesingo įsisąmoninimo metodus, kvėpavimo terapijos, sisteminės šeimos terapijos žinias, kurios remiasi principu, kad žmogus, kaip visuma – kaip sistema ( šeima, giminė, protėviai), kuri veikia mus ir dabartiniame gyvenime. Taip pat mokiausi bioenergetikos, bei kosmoenergetikos.

Patirtis

2009 -2015 Socialinė psichologija (MRU)
2004-2009 Psichologija (Vytauto Didžiojo universitetas)
2018-2019 – Sisteminė fenomenologinė psichoterapija, konsultavimas ir šeimos konsteliacijos (2 moduliai)
2019 – LSMU „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“ (1 metai)
2023- Individualūs kvėpavimo terapijos instruktorių mokymai (Dalia Beata Kasmauskaitė)
2023 – IBMT Integruota kūno ir judesio terapija

Mano tikslas - Jums padėti atrasti DARNĄ savyje!

Nėra nieko tobulo, visi mes turime tam tikrų problemų, traumų iš vaikystės, aplinkos ir t.t Nereikia už tai savęs teisti, ar galvoti, kad su tavimi kažkas negerai. Turime išmokti išsigydyti savo “žaizdas” – geriausiu vaistu – Savo meile SAU!

Profesionalios psichologinės konsultacijos

Į viską pažvelgsime KITAIP!

x

Užklausa