Neuro Smegenų treniruotės/Neuroterapija

Neuroterapija - Smegenų treniruotės neuroninio grįžtamojo ryšio principu

Ši inovatyvi neurologinio grįžtamojo ryšio forma nėra kažkoks medicininis gydymas, tai yra smegenų MOKYMAS, TRENIRAVIMAS. Ši Neurotechnologija teikia mūsų smegenims informaciją, kurios pagalba smegenys pačios pradeda KEISTI SAVE.

Neuro smegenų treniruotės veikia kaip smegenų žievės pokyčių „aptikimo ir stebėjimo“ sistema.
Ji imituoja jūsų centrinės nervų sistemos (CNS) komunikaciją „atspindėdamas“ smegenų veiklą. Paprastai kalbant galite įsivaizduoti, kad nematėte savęs ilgą laiką veidrodyje, taigi kai pažvelgtumėte į jį, tikriausiai pradėtume save tam tikrose vietose koreguoti : išsitiesti jeigu esate susikūprinęs, gal nusišypsoti, pasitvarkyti plaukus ir t.t Taip ir ši neurotreniruotė veikia panašiu principu, lyg rodytų smegenims veidrodį, o jos pačios imtų tvarkytis.

Mūsų smegenys turi būdingą savikorekcijos savybę, kai gauna teisingą informaciją, o „NeurOptimal“ būtent yra sukurtas tam, kad smegenims pateiktų informaciją, reikalingą pačioms save koreguoti.

Manoma, kad „NeurOptimal" yra pažangiausia smegenų treniravimo sistema, prieinama šiandien.

Gali pasirodyti šiek tiek nejauku, kad treniruotėms dedami elektrodai ant galvos. Bet galite nusiraminti, kai treniruojatės, į smegenis nepatenka jokia “elektra”, vibracija ar kitoks išorinis signalas. Be to, smegenų treniruotės naudojant „NeurOptimal“ nėra nukreiptos į konkrečias smegenų sritis ir neveikia smegenų kažkokia tikslia kryptimi, nustatant joms tikslą, kurį turi jos pasiekti. 

Ši Neurotechnologija daugiausia dėmesio skiria bendros smegenų funkcijos optimizavimui. Šis požiūris natūraliai palengvina daugumą nusiskundimų, kad ir koks būtų jų šaltinis.

Kiekvienas žmogus taip ir jo smegenys yra unikalios ir žino geriausią būdą kaip „treniruoti“ save, kad padidėtų jų efektyvumas. „NeurOptimal“ tiesiog pateikia centrinei nervų sistemai informaciją apie jos pačios veiklą. Gavus teisingą informaciją, smegenys gali natūraliai optimizuotis, ko pasekoje Jūs imsite jaustis vis geriau.

Kaip Neuro treniruotės gali Jums padėti?

Po Smegenų treniruočių galite pradėti :

– Jaustis ramesni
– Daug geresnis ir gilesnis miegas
– Galite pastebėti padidėjusį smegenų aiškumą/protinį aštrumą
– Gerokai sumažėjusias baimes
– Emociškai stabilesni, lengviau susitvarkantys su stresinėmis situacijomis
– Apskritai lengvesnis  jausmas (pagerėjusi nuotaika)
– Padidėjusi motyvacija ir gebėjimas atlikti užduotis.
– Geresnis susikaupimas, nesiblaškymas, dėmesio sutelkimas

Kai treniruojate smegenis naudodami „NeurOptimal“ , jūs pagerinsite smegenų stabilumą ir efektyvumą bei atlaisvinsite susikaupusią ĮTAMPINĘ energiją. Tai padės jums būti daugiau ČIA ir DABAR, tapsite lankstesni, lengviau nugalėsite baimes. Sprendimų priėmimas taps lengvesnis ir greitesnis, kūrybiškumas padidėja, sustiprėja savęs suvokimas, geresnis minčių aiškumas, lengvesnis mokymasis ir susikaupimas.

Sveikata dažnai apima ir sąmoningumo siekimą ir dvasinį augimą. Tyrinėdami savo sąmonę, galite atrasti gilesnį proto ir kūno ryšį. Smegenų treniruotės naudojant „NeurOptimal“ yra linkusios pagreitinti jūsų sąmonės evoliuciją ir sukelti daugiau džiaugsmo bei pilnatvės.
Ši neurotechnologija bendrai pasaulyje naudota jau virš 3mln.valandų, o žmonių atsiliepimai išties įspūdingi.

Kaip vyksta Neuroterapija? Kiek laiko trunka? Kiek treniruočių reikia?

Neuroterapija vyksta labai paprastai. Jūs būsite visiškai atsipalaidavę, klausysite muzikos ar stebėsite vaizdus ekrane. Jums prie ausų ir dvejose vietose ant galvos bus uždėti maži jutikliai kurie nesukels Jums jokio pojūčio.
Treniruotė trunka 33min, o Jums daryti nieko nereikia.

Kiek neurotreniruočių reikia?
Nėra nustatytas tikslus treniruočių skaičius, bet yra išvestas tam tikras bendrinis vidurkis kuriuo remiantis žmonės teigia pajautę skirtumą prieš pradedant ir po jų. Vidutiniškai reikia ~15 treniruočių. Gali būti ir daugiau, gali būti ir mažiau.
Kiekvienas žmogus skritingas, jo esama būklė ir potyriai skirtingi, tad ir poveikis ir jo efektyvumas kiekvienam yra individualus ir skirtingas.
Kaip pavyzdys žmonės turintys nerimo ar nemigos sutrikimus pajautė pokyčius po 20 treniruočių, o žmonės su depresijos simptomais 30. Yra atvejų kai žmonės pajaučia didelius skirtumas jau po kelių pirmų treniruočių.

x

Užklausa